Úvod

Naše chovná stanice vznikla v roce 2003. A jak čas letí, naše holky byly nejen "chovným materiálem", ale hlavně přítelkyněmi a společnicemi. Proto i když jim skončila chovnost, neobměnili jsme je za mladší a perspektivní. Sdílíme s nimi i nadále společný život a všechny je přes hrůzy umírání dovedeme až do konce, abychom se mohli rozloučit s jejich hlavou na klíně, za tichého chlácholení a něžného pohlazení. 

Z toho důvodu se aktuálně chovu nevěnujeme, ale pečujeme o pět seniorek, které se s námi postupně loučí. 
= nemáme na prodej štěňátka ani je neplánujeme!


Hezký den!

Rádi bychom Vás uvítali na webových internetových stránkách, věnovaných našim pejskům. Přijměte prosím tedy pozvání na virtuální návštěvu, ale nezapomeňte, rádi Vás uvítáme u nás v podkrkonoší kdykoliv i v reálu!

Po přestěhování jsme se rozšířili a přeměnili v chovatelské středisko. Pokud by Vás zajímaly i naše další zvířecí aktivity, proklikněte se prosím na naše nové stránky.

 


Naleznete nás na nové adrese na samotě u solární elektrárny...

EQUICAN - Macháčkovi
544 42 Choustníkovo Hradiště 116 
(nenechte se zmást adresou!
bydlíme před vjezdem do obce Vlčkovice, tj. odbočka před Hradištěm,
když dorazíte do Hradiště, jste již špatně:-)

 

S pozdravem      

Milada a Jaroslav Macháčkovi

Tati, pojď si hrát!    Pani a letošní hřebeček, foto T. Huclová

            
E-mail: kontakt@machackovi.cz  
Milada +420 777 161 943
Jaroslav +420 777 619436

Prosím využijte i hlasovou schránku, ozveme se zpět. Používáme telefon spíše jako pevnou linku.
Návštěvy prosíme hlaste předem. Pracujeme na směny, tak dobře míněné krátké zastavení v jedenáct dopoledne může znamenat rozespalého pana domácího, lezoucího zoufale z postele:-))

počítadlo.abz.cz
ZobrazitNovinky
26.4.2017 20:28 Po vánocích jsme se rozloučili s Bizzynkou a Artou. Holky, musíte mi to dávkovat:-(
27.10.2016 19:25 Po krátkém boji s rakovinou nás opustila Kája, Call Carla Aknel Top. Pozdravuj Britu, černá princezno!
18.3.2016 9:15 Během vánoc jsme se rozloučili po krátké nemoci s Britou, naší dlouholetou přítelkyní. Čekej na mě prosím, nikdy nezapomenu naše společné chvíle.
11.2.2012 14:25 Moc gratulujeme flatí slečně Cheryl z vrchu CH k výsledku rentgenů: DKK 0/0, DLK 0/0!!
6.2.2012 21:52 Gratulujeme opět holandskému ovčáku Baxovi ze Štěnkovského lesa. Na DUO CACIB v Brně získal v sobotu výborný 1, CAC, res.CACIB a v neděli výborý 3.
14.1.2012 21:56 Během plynutí času jsme Vás ani nestačili informovat, že od nás k novým majitelům odcestoval další odrostlý flatík - Charm ze Štěnkovského lesa dělá radost svému novému majiteli po mozkové příhodě ("mrtvici"). Jak se pro něj rozhodovali a jak pokračuje jejich příběh se dočtete v "odchovaných štěňátkách"

První den...

Kauza "Cendelínka", aneb nechtěná srážka s množitelkou

Prosíme všechny, kteří by o Petře Němcové Cendolínové měli bližší informace - ať již jako podvedení nebo ochotní poskytnout informace, kde psy "chová". Nechceme nechat celou kauzu beztrestně projít. Hledáme další poškozené na opětovné podání trestního oznámení, informujeme veterinární správu, finanční a živnostenský úřad. 

http://petra-cendelinova-nemcova-svetnov.nazory.cz/ - stojí za podívání!!

 A teď se již ponořte do veselé historky o mé hlouposti a o tom, jak jsme se rozrostli o novou psí holku plemene chesapeak bay retriever.

Publikováno: 8.5.17 21:05 | Připojená galerie: Sugar Baby Coco Kelečský pokla | Kategorie: Úvod