Aranka ze Štěnkovského lesa

Malá Airinka

Arančiným novým domovem se stala rodina naší spolupracující výcvikářky, přítelkyně a kvalifikované canisinstruktorky paní Vláskové, kde dělá zatím jenom a jenom radost....

Více informací o Airince naleznete na www.veletin.cz

Aranka ze Štěnkovského lesa (oslovovaná Airinka)

M:  Aisa z Habrtěnek
O: Swallowsflight Brown Indian Johnes

DKK 0/0, OVVR I.c., 2x CAC (vítězka ve velké konkurenci na speciální výstavě Hluboká), 2x V2, 2x V3, canisterapeutické zkoušky u spol. SVOPAP, aktivně pracuje

Miminka už jsou na světě!!! Narodila se během dopoledne 29.7.07. Byl to Airinčin první vrh a porod zvládla více než na jedničku. Během 4 hodin bez problémů a bez pomoci sama miminka přivedla na svět, očistila a doslova vzorně v pelíšku "poklidila". Vyvrátila jakékoliv pochybnosti o svých kvalitách špičkové nejen exteriérové, pracovní, ale i chovné feny. Na svět se vykulilo 12 štěňátek, 6 černých a 6 hnědých, 10 holčiček a 2 kluci.

Narodila jsem se 29.7. u chovatelky Milady Macháčkové. Moje maminka se jmenuje Aisa z Habrtěnek, a my jsme byli její první štěňátka./vrh A /.  Mé oficiální jméno je Aranka ze Štěnkovského lesa, ale doma mi říkají Airinko.

 

Malá AirinkaMalá AirinkaMalá Airinka

 

Jsem velice temperamentní, učenlivá, náruživá aportérka a vodař. Už se těším na přípravu na vodní speciální práce. Již jsem úspěšně absolvovala OVVR v I. ceně a Canisterapeutické zkoušky, které uplatňuji v praxi jako canisterapeutický pes.

 

Malá Airinka Airinka s Luboškem - pejsek k dětem? všechny pochybnosti vyvrácenyMalá Airinka

 

Nyní mám pauzičku, ale hned jak budu moci, ráda zase vyrazím za dětmi.Ty já prostě miluju J)

 

Na výstavách / Národních, Mezinárodních i Speciálních/ si vedu opravdu výborně:  2x CAC z toho jednou i na  klubové výstavě, posuzované zahraničním rozhodčím, toho si opravdu cením. Jinak jsem byla 2x Výborná 2. a 2x Výborná 3., což je moje nejhorší :-)umístění. Mám vynikající výstavní předpoklady, tak snad je předám i mým potomkům.

RTG 0/0 – je také super!

 

vítězka speciální výstavy retrieverů Hluboká 07vítězka speciální výstavy retrieverů Hluboká 07vítězka Hluboká 07

 

 

 

Publikováno: 23.7.07 11:57 | Připojená galerie: Aranka ze Štěnkovského lesa | Kategorie: Vrh A