Bizzy od Šomolky

S Ivankou (1rok)

Bizzy od Šomolky je hnědá fena, která byla do naší chovné stanice zakoupena v zimě 2005/2006. Je to výborná poctivá pracovní fena, která silné vlohy předává spolehlivě i svým potomkům. Má za sebou canisterapeutické testy povah u spol. SVOPAP, jedny z nejnáročnějších v ČR a již 4 roky pracuje aktivně v několika školských zařízeních.

Bizzy od Šomolky,
V4, VD4, OVVR I.c.(236/236b.), DKK 1/1

(Betty na Roztěži x Swallowsflight Brown Indian Johnes)

S Ivankou (1rok)Bizzy 2010 S Ivankou (1rok)

Je to kvalitní fena velice silných vloh k práci. Výborně a ráda aportuje, velice lehce a příjemně se cvičí. 30.8. 2007 jsme spolu absolvovali OVVR v Lázních Bělohrad a bez sebemenšího zaváhání je prošla s plným počtem bodů.

Zatím absolvovala svoje první dvě výstavy. Na mezinárodní výstavě v Brně byla ohodnocena jako výborná 4.  

Bizzy je aktivní canisterapeutka, pracuje pravidelně již několik let v zařízeních od ústavů sociální péče po speciální školy. Je zajímavá svou barvou, což je možné využít pro rozvoj kognitivních funkcí už těžších klientů ve spojení s černým pejskem. Navíc je vášnivá aportérka, ráda si hraje i s živějšími a hlučnějšími dětmi. Je to neuvěřitelně trpělivé zvíře, dříč, který nikdy nebude hledět na svoje pohodlí, pokud má alespoň nepatrnou šanci udělat někomu radost.

 Adélka a BizzynkaBizzynka

Její potomky naleznete např. u Pomocných tlapek, v organizace Pes pro tebe, aj.

Publikováno: 26.9.06 8:34 | Připojená galerie: Bizzy od Šomolky | Kategorie: Naše slečny